The Sims 4 island living Deniz Kızı

by Yato Kagura
0 comment

The Sims 4 Island Living’de Sim’leriniz kendi cennetlerini yaratırken güneş, kum ve sonsuz eğlenceyle dolu havadar bir dünyayı keşfedin. İster koruma çabalarına katkıda bulunsunlar, ister şebeke dışında yaşamayı tercih etsinler, Sim’leriniz dalıp gidebilir ve bu eşsiz kültürün sunduğu şeylerin tadını çıkarabilir. Geleneksel etkinlikleri benimseyin, yerel giyim tarzları giyin veya biraz kava yudumlayın. Hepsi Sulani ada yaşamının bir parçası.

Sims’i güneş, kum ve dalgalardan ilham alan tropikal giysilerle giydirin. Veya şnorkelli yüzme ve yüzme gibi su aktiviteleri için hazırlanın. Ev eşyaları ile rustik bir vahayı dekore edin ve tiki barda gevşeyin. Island Living olduğunda her şey soğuktur (ara sıra güneş yanığı hariç).

YOUTUBE

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Adblock Detected

We hope you're enjoying your experience on our website. As you may know, our site relies on advertising revenue to keep our content free and accessible to everyone. Unfortunately, some ad-blockers can prevent these ads from being displayed, which in turn hurts our ability to continue producing the content you enjoy. We kindly ask that you consider disabling your ad-blocker while browsing our site. By doing so, you're helping to support our mission of providing high-quality content to as many people as possible. We understand that ads can be frustrating, but we strive to ensure that the ads displayed on our site are relevant and non-intrusive. Plus, by disabling your ad-blocker, you'll have access to exclusive offers and promotions that are only available to our advertising partners. Thank you for your understanding and support. We truly appreciate your contribution to our community.