The Sims 4 MOSCHİNO STUFF REACTİON – İNCELEME

by MiCat
0 comment

 The Sims’ten ilham alan parçalar ve geçmiş koleksiyonlardan stiller de dahil olmak üzere kendi hazır giyim öğeleriyle en yeni Kapsül Koleksiyonunun lansmanını kutluyor. Sims’i her yerde sallayabilecekleri modaya uygun görünümlerle giydirin ve serbest moda fotoğrafçılığı kariyerine başladığınızda cesur ifadelerini yakalayın.

The Sims – Sim’lerinizi The Sims’ten ilham alan en yeni Kapsül Koleksiyonunda giydirerek veya ikonik Moschino koleksiyonlarından kıyafet stilleri seçerek moda sevginizi gösterin.

Gösterişli Bir Kariyer Yapın– Serbest çalışan bir moda fotoğrafçısı olarak Sim’iniz kariyerini muhteşem fırsatlarla büyütecek. Bir koleksiyonu nasıl seçeceğinizi öğrenin ve çekilecek mükemmel konuyu seçin, ardından cesur, stilize görünümleri vurgulamak için doğru açıları bulun. Sim’inizin kariyerini serbest moda fotoğrafçısı olarak büyütün, esnek bir yaşam tarzı yaşayın ve bir sonraki büyük kampanya veya kapak için çekim yapmak için ilham alın!

Bir Stüdyo Oturumu Yapın – Spot ışıklarının ve baskının olduğu yerde kendi stüdyonuzu hayata geçirin. İlham perinizi fotoğraflamak için ilham verici bir alan için resimler, yeni mobilyalar ve dekorlar ve kişiselleştirilmiş dokunuşlarla süsleyin.

The Sims 4 MOSCHİNO STUFF, sims 4 cd, Sims 4 hileler, sims 4 türkçe yapma,sims 4 oyna

YOUTUBE

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More