Hileler + Hile Kodları Uygulaması – Türkçe

by Yato Kagura
1 comment

Oyununuzu canlandırmak için Sims 4 hileleri mi arıyorsunuz? İster biraz fazladan para, ister bedava bir ev ya da bir aile üyesini ölümden geri getirmek isteyin, hileler ve Sims’ten daha klasik bir kombinasyon yoktur. Hilelerle para veya ölüm gibi önemsiz endişeleri unutabilir ve bunun yerine oyun oynamaya ve eğlenmeye odaklanabilirsiniz.

Bu Sims 4 hileleri kılavuzu, tüm genişletmeler ve malzeme paketleri için kodlar içerir. The Sims 4 için genişletmelerin ve paketlerin çoğu, bu genişlemeye özgü işler, ölümler ve özellikler için kendi hile grubuna sahiptir.

Sims 4 hilelerini etkinleştirmek için oyun içindeyken Ctrl + Shift + C tuşlarına basarak hile konsolunu açın. Açılan metin alanına seçtiğiniz hile kodlarını yazın ve enter’a basın.

Daha fazla video için tıkla

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Adblock Detected

We hope you're enjoying your experience on our website. As you may know, our site relies on advertising revenue to keep our content free and accessible to everyone. Unfortunately, some ad-blockers can prevent these ads from being displayed, which in turn hurts our ability to continue producing the content you enjoy. We kindly ask that you consider disabling your ad-blocker while browsing our site. By doing so, you're helping to support our mission of providing high-quality content to as many people as possible. We understand that ads can be frustrating, but we strive to ensure that the ads displayed on our site are relevant and non-intrusive. Plus, by disabling your ad-blocker, you'll have access to exclusive offers and promotions that are only available to our advertising partners. Thank you for your understanding and support. We truly appreciate your contribution to our community.