Sims 4 The Originals Vampirler

by Tekin
0 comment

The Sims™ 4 Vampires ile Sim‘lerinizi güçlü vampirlere dönüştürün ve ürkütücü yeni bir yerde sonsuza kadar yaşayın. Yepyeni araçları kullanarak çeşitli vampirler yaratın ve Sims’inize doğaüstü yetenekler kazandıran benzersiz Güçlerin kilidini açın. Unutulmuş Boşluğa Kaçış, bir sığınak inşa et ve diğer ölümsüzlerle takıl.

Vampirler , vampir yaşam durumunu bir dizi yeni doğaüstü güç ve yetenekle tanıştırıyor. Vampirler, normal ve karanlık formları arasında görünümlerini değiştirebilir ve süper hız, yarasaya dönüşme, süper güç vb. gibi doğaüstü yetenekleri kullanabilirler. Vampirler doğrudan Create a Sim’den yapılabilir ve kendi özel CAS seçeneklerine sahiptir. 

Daha fazla video için tıkla

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Adblock Detected

We hope you're enjoying your experience on our website. As you may know, our site relies on advertising revenue to keep our content free and accessible to everyone. Unfortunately, some ad-blockers can prevent these ads from being displayed, which in turn hurts our ability to continue producing the content you enjoy. We kindly ask that you consider disabling your ad-blocker while browsing our site. By doing so, you're helping to support our mission of providing high-quality content to as many people as possible. We understand that ads can be frustrating, but we strive to ensure that the ads displayed on our site are relevant and non-intrusive. Plus, by disabling your ad-blocker, you'll have access to exclusive offers and promotions that are only available to our advertising partners. Thank you for your understanding and support. We truly appreciate your contribution to our community.