Sims 4 Türkçe Yama İndir Update

by MiCat
2 comments
Sims 4 Türkçe Yama İndir Uptade v1.70.84.1020

Sims 4 Türkçe Yama Aşağıdaki paketlerle uyumludur.

YAMA ÇALIŞMALARI DEVAM ETMEKTE %70 TAMAMLANDI EN GÜNCEL YAMA İÇİN BU SAYFAYI KONTROL EDİN DOWNLOAD

The Sims 4: Get to Work
The Sims 4: Get Together
The Sims 4: City Living
The Sims 4: Cats & Dogs
The Sims 4: Seasons
The Sims 4: Get Famous
The Sims 4: Island Living
The Sims 4: Discover University
The Sims 4: Eco Lifestyle
The Sims 4: Snowy Escape

The Sims 4: Outdoor Retreat
The Sims 4: Spa Day
The Sims 4: Dine Out
The Sims 4: Vampires
The Sims 4: Parenthood
The Sims 4: Jungle Adventure
The Sims 4: StrangerVille
The Sims 4: Realm of Magic
The Sims 4: Journey to Batuu

The Sims 4: Luxury Party Stuff
The Sims 4: Perfect Patio Stuff
The Sims 4: Cool Kitchen Stuff
The Sims 4: Spooky Stuff
The Sims 4: Movie Hangout Stuff
The Sims 4: Romantic Garden Stuff
The Sims 4: Kids Room Stuff
The Sims 4: Backyard Stuff
The Sims 4: Vintage Glamour Stuff
The Sims 4: Bowling Night Stuff
The Sims 4: Fitness Stuff
The Sims 4: Toddler Stuff
The Sims 4: Laundry Day Stuff
The Sims 4: My First Pet Stuff
The Sims 4: Moschino Stuff
The Sims 4: Tiny Living Stuff
The Sims 4: Nifty Knitting Stuff
The Sims 4: Paranormal Stuff

Sims 4 Türkçe Yama

Sims 4 Nedir?

The Sims 4, Maxis ve The Sims Studio tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanan 2014 tarihli yaşam simülasyonu oyunudur. The Sims serisinin dördüncü oyunudur. Electronic Arts, 6 Mayıs 2013 tarihinde bir duyuru yaparak oyunu 2014 yılında piyasaya süreceğini ve Microsoft Windows, Mac OS X platformlarında oynanacağını bildirdi. Microsoft Windows platformu için Kuzey Amerika’da 2 Eylül 2014 tarihinde satışa sunuldu. Mac sürümü içinse 17 Şubat 2015 tarihinde dijital platformdan indirilmeye açık hale geldi. Oyunun konsol sürümü 11 Kasım 2017’de Xbox One ve Playstation 4 için çıktı. Serinin önceki oyunlarından farklı olarak bilgisayar ve konsol sürümü arasında farklar bulunmaz. Oyun piyasaya çıktığından beri olumlu ve olumsuz birçok eleştiri aldı.

Önceki oyunlarla aynı konsepte sahiptir ve oyuncular Simleri fiziksel aktivitelerle kontrol edip başkalarıyla iletişim kurdurabilirler. Oyun önceki oyunlar gibi bir kurguya bağlı olmadan ilerler. Oyunun bu sürümünde sim yaratma ve inşa modu ekranları tekrar dizayn edilmiştir. Serinin önceki oyunlarına göre; bu oyunda duygusal bağlar, simlerin kişiliği, sosyal davranışlar daha ön plandadır.

Oyun için on adet genişleme paketi yayınlandı. Bunlardan en sonuncusu Snowy Escape adıyla 13 Kasım 2020’de piyasaya sürüşdü. Ayrıca on sekiz adet “eşya paketi” ve dokuz adet “oyun paketi” adı altında içerikler yayınlandı ve oyunun bu jenerasyonuna düzenli olarak gelen güncellemeler ile birçok büyük değişiklikler yapıldı.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Adblock Detected

We hope you're enjoying your experience on our website. As you may know, our site relies on advertising revenue to keep our content free and accessible to everyone. Unfortunately, some ad-blockers can prevent these ads from being displayed, which in turn hurts our ability to continue producing the content you enjoy. We kindly ask that you consider disabling your ad-blocker while browsing our site. By doing so, you're helping to support our mission of providing high-quality content to as many people as possible. We understand that ads can be frustrating, but we strive to ensure that the ads displayed on our site are relevant and non-intrusive. Plus, by disabling your ad-blocker, you'll have access to exclusive offers and promotions that are only available to our advertising partners. Thank you for your understanding and support. We truly appreciate your contribution to our community.