Sims Survivor Sims 4 Türkçe Yarışma

by Tekin
0 comment

Yeni pakette gerçek metal gruplarından en az 7 yeni şarkı ve bir METAL radyo istasyonu bulunuyor. Sim’ler kafa kafaya vurabilir ve hava gitarı çalabilir (gerçekten tek bir etkileşim) ancak bu, yetişkinlerin ve gençlerin iyi müziğe duydukları takdiri göstermek için yapabilecekleri yeni bir şey. Metal konusunda o kadar sıkı değilseniz, Sim’lerinizin çalışırken veya ders çalışırken keyfini çıkarması için biraz soğuk müzik içeren bir Focus radyo istasyonu da var.

Daha fazla video için tıkla

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Adblock Detected

We hope you're enjoying your experience on our website. As you may know, our site relies on advertising revenue to keep our content free and accessible to everyone. Unfortunately, some ad-blockers can prevent these ads from being displayed, which in turn hurts our ability to continue producing the content you enjoy. We kindly ask that you consider disabling your ad-blocker while browsing our site. By doing so, you're helping to support our mission of providing high-quality content to as many people as possible. We understand that ads can be frustrating, but we strive to ensure that the ads displayed on our site are relevant and non-intrusive. Plus, by disabling your ad-blocker, you'll have access to exclusive offers and promotions that are only available to our advertising partners. Thank you for your understanding and support. We truly appreciate your contribution to our community.