Sims 4 Realm of Magic Legacy Challenge

by Tekin
0 comment

oyununu oynama şeklinizi değiştirmeyi amaçlayan, kendi kendinize uyguladığınız bir kurallar dizisidir . Meydan okumanın kısıtlamalarına uyarak ve meydan okumanın hedeflerine ulaşarak, kendinizi The Sims 4‘ten gelişigüzel oynadığınız çok farklı bir deneyim yaşarken bulacaksınız. Legacy Challenge, tek bir kurucu Sim oluşturmanızı, onları devasa bir araziye taşımanızı ve sefil bir yoksulluk içinde başlamanızı sağlıyor. Kurucunuz evini inşa etmeli, servetini inşa etmeli ve nihayetinde ikinci nesli, öldüklerinde devam etmeleri için getirmelidir. Bu meydan okumada tam 10 nesil boyunca tek bir aileyi oynuyorsunuz. Çocuklarınızın nasıl olacağı üzerinde daha az kontrol ve yolunuza daha fazla meydan okuma ile, meydan okuma çok önemli soruyu soruyor. “Ne tür bir Miras bırakacaksın?”

Daha fazla video için tıkla

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Adblock Detected

We hope you're enjoying your experience on our website. As you may know, our site relies on advertising revenue to keep our content free and accessible to everyone. Unfortunately, some ad-blockers can prevent these ads from being displayed, which in turn hurts our ability to continue producing the content you enjoy. We kindly ask that you consider disabling your ad-blocker while browsing our site. By doing so, you're helping to support our mission of providing high-quality content to as many people as possible. We understand that ads can be frustrating, but we strive to ensure that the ads displayed on our site are relevant and non-intrusive. Plus, by disabling your ad-blocker, you'll have access to exclusive offers and promotions that are only available to our advertising partners. Thank you for your understanding and support. We truly appreciate your contribution to our community.