Sims 4 Gizli Yerler

by MiCat
0 comment

The Sims 4’ün farklı mahallelerinde, çoğu temel oyunda olmak üzere birkaç gizli alan var. İşte nerede oldukları ve kilidinin nasıl açılacağı.

Sims 4 Sylvan Glade

Sylvan Glade, oyuncuların ekstra DLC içeriği satın almadan erişebilecekleri iki gizli alandan biridir . Willow Creek‘teki Crick Cabana parkının yakınında, oyuncular, mahalledeki diğer yeşillikler arasında biraz tuhaf görünen, kanalın yanında parlayan mantarlarla dolu büyük, süslü bir ağaç fark edebilirler. Bunun nedeni, Sylvan Glade’e giden gizli bir geçit olmasıdır.

The Forgotten Grotto

Unutulmuş Mağara ayrıca temel oyunda tüm oyunculara açıktır, ancak erişmek biraz daha fazla çaba gerektirir. Unutulmuş Mağara, Oasis Springs’teki terk edilmiş bir madende bulunur

The Deep Woods Outdoor Retreat

Sims 4 Outdoor Retreat , Granite Falls’ın tatil dünyasını tanıtıyor. Hermit’in evinin yanındaki şelalede balık tutmayı seven oyuncular şanslarını sadece bu bölgede bulunan nadir bulunan dağ aslanı balığını yakalamaya denemeliler.

Planet Sixam Get To Work

The Sims 4: Get to Work Genişletme Paketini satın alan oyuncular , Sim’lerinin aktif kariyerlere katılmasını sağlayabilir. Bu kariyerlerde, oyuncular Sim’deki üç kariyerden birinde iş başındayken Sim’in eylemlerini kontrol eder 

Cave Of Sulani Island Living

Sulani’nin tam bir gizli arsası veya mahallesi olmasa da, oyuncular adayı keşfetmek için küçük bir mağara bulabilirler. Oyuncular mağarada bitmemiş bir duvar resmi görebilirler. Mağaraya yapılan her ziyarette, duvar resmi yavaş yavaş kendini tamamlayacak ve oyuncuların orada daha fazla etkileşime girmesine izin verecek.

The Magic Realm

Diğer gizli dünyalarda olduğu gibi, The Magic Realm’e yalnızca Realm of Magic paketini yüklemiş olan oyuncular erişebilir. Gizli dünyaya Glimmerbrook’a seyahat ederek erişilebilir.

Mt. Komorebi Upper Mountain 

Sims 4 oyuncuları, Snowy Escape genişleme paketi kuruluysa , Mt. Komorebi Upper Mountain’a erişebilir . 

Daha fazla video için tıkla

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More