Sims 4 Harry Potter Fan Pack

by MiCat
0 comment

Henry Puffer, bu temel oyun posterinde yer alan sihirbazın İngilizce adıdır. Sim‘lerimizin kendi Harry Potter benzeri fandomlarına sahip olmanın sevincini hak ettiğini düşündüm, bu yüzden tüm bir paketi geliştirmek ve destan evreninin Sim versiyonu hakkında birçok ayrıntı hayal etmek için bu çizimi bir başlangıç ​​noktası olarak kullandım.
Sim Oluşturmak için Satın Alma modu olan bu ücretsiz paket, hem Puffer ürünlerini hem de rahat ve sihirli bir hava etrafında dönen daha çok yönlü öğeleri içerir. Çocuklardan genç yetişkinlere kadar farklı nesil kirpi kafalarına uyacak şekilde tasarlanmıştır!

Daha fazla video için tıkla

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Adblock Detected

We hope you're enjoying your experience on our website. As you may know, our site relies on advertising revenue to keep our content free and accessible to everyone. Unfortunately, some ad-blockers can prevent these ads from being displayed, which in turn hurts our ability to continue producing the content you enjoy. We kindly ask that you consider disabling your ad-blocker while browsing our site. By doing so, you're helping to support our mission of providing high-quality content to as many people as possible. We understand that ads can be frustrating, but we strive to ensure that the ads displayed on our site are relevant and non-intrusive. Plus, by disabling your ad-blocker, you'll have access to exclusive offers and promotions that are only available to our advertising partners. Thank you for your understanding and support. We truly appreciate your contribution to our community.