ÇOK ÖZEL CC ‘LERİMİ PAYLAŞTIM THE SIMS 4 TÜRKÇE

by MiCat
0 comment

Sims 4 oyuncularının, oyun içi menü aracılığıyla indirilen herhangi bir özel içeriği ve modu manuel olarak etkinleştirmesi gerekecektir . Bunu yapmak için ESC’ye basın, ardından ‘Oyun Seçenekleri’ne ve ardından ‘Diğer’e gidin. Buradan, özel içeriğinizi açmak için “Özel içeriği ve modları etkinleştir” ve “Komut dosyası modlarına izin verilir”i seçebilirsiniz. Ayarlarınızı yaptıktan sonra yüzlerce özel içerik kullanabilirsiniz. Bu içerikleri indirmek ve oyuna eklemek tamamen güvenlidir ama çok fazla özel içerik kullanmak oyununuzu zorlayabilir ve bilgisayarınız biraz yavaşlayabilir bu yüzden özel içerik yüklerken gereksiz olanları oyununuza dahil etmekten kaçının ve kullanmadıklarınızı silin.

Daha fazla video için tıkla

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Adblock Detected

We hope you're enjoying your experience on our website. As you may know, our site relies on advertising revenue to keep our content free and accessible to everyone. Unfortunately, some ad-blockers can prevent these ads from being displayed, which in turn hurts our ability to continue producing the content you enjoy. We kindly ask that you consider disabling your ad-blocker while browsing our site. By doing so, you're helping to support our mission of providing high-quality content to as many people as possible. We understand that ads can be frustrating, but we strive to ensure that the ads displayed on our site are relevant and non-intrusive. Plus, by disabling your ad-blocker, you'll have access to exclusive offers and promotions that are only available to our advertising partners. Thank you for your understanding and support. We truly appreciate your contribution to our community.